Proč FindHoliday

6 důvodů proč si koupit zájezd u FindHoliday

  1. U nás je zákazník na prvním místě! Já vím, že jste již docela otráveni tím, že vám tohle pořád někdo říká a pak skutek utekl. Ale u nás to tak rozhodně nebude! Vy jste to nejcennější, co máme a dáme vám to patřičně najevo.
  2. Chceme změnit trh dovolených! Naše cíle jsou o značný kus dál než cíle naší konkurence. Trh zájezdů je v České republice značně strnulý, není v něm žádný tlak na kvalitu a lepší služby pro vás. Nebude to jednoduché, nebude to hned, ale nesmíříme se s tím, že za své úspory nedostáváte to, co byste dostat měli.
  3. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími! FindHoliday nespolupracuje s každou cestovní kanceláří. Vybrali jsme si pouze 10 nejlepších (kritéria: počet let na trhu, množství zájezdů, šíře doplňkových služeb, reference od lidí z branže, …). Dostání se do TOP 10 FindHoliday si musí každá cestovní kancelář zasloužit a rozhodně se nejedná o místo trvalé.
  4. Nejsme žádná mezinárodní korporace!
  5. Selekce hotelů! Při opakovaných stížnostech na nějaký hotel ho bez milosti vyřadíme z naší nabídky. Naučíme trh cestovních kanceláří, že Češi chtějí kvalitu!
  6. a v neposlední řadě: Máme vás! Vy bude tím, kdo dělá FindHoliday. Vy budete určovat, které cestovní kanceláře a hotely budeme mít v nabídce.